0 0.00
<

Žvakės

Rankų darbo žvakės visoms progoms

Rankų darbo žvakės gali tapti puikia dovana bet kokiai progai

Rankų darbo žvakės, žvakės su stikliniais gaubtais, žvakių kompozicijos gali tapti puikia dovana bet kokiai progai. Smilga Dovanos siūlo didelį pasirinkimą įvairiausių žvakių bei kompozicijų su žvakėmis. Dauguma mūsų žvakių yra rankų darbo arba dekoruotos rankomis, tad dažnai jos yra vienetinės. Padovanokite vienetinę žvakę savo brangiam žmogui ir tai taps nuostabia puošmena jo ar jos namams. Taip pat, žvakės suteikia namams jaukumo, o deginamos žvakės – šilumos ir nuotaikos.

Kvepiančios, aromaterizuotos žvakės

Kai kurios mūsų žvakės yra aromaterizuotos, tad skleidžia puikų kvapą, ypač – kai uždegtos. Užsidekite rankų darbo žvakę savo namuose ir kambarys kaipmat prisipildys jaukumo ir nuostabaus aromato. Aromatai gali būti įvairūs, bet populiariausi – rožių arba vanilių kvapo. Taip pat turime šokolado, cinamono, levandų kvapo žvakių.

Žvakes galime sukomponuoti su kitomis dovanomis

Žvakes galime sukomponuoti ir su kitomis dovanomis. Pavyzdžiui – padovanokite artimam žmogui rinkinuką, kurį sudaro žvakė (ar kelios žvakės), smilkalai arba eterinis aliejus, gali būti dovanojama su eterinio aliejaus garintuvu, po kuriuo dedasi žvakutė; žvakė gali būti dovanojama stikliniame gaubte arba medinėje ar keramikinėje dekoratyvioje, raštais puoštoje dėžutėje. Taip pat komplektą gali sudaryti ir smilkalai su smilkaline, padėkliuku ir rankomis dekoruota arba rankų darbo žvake. Žvakės gali būti ir vainiko dalis – tai ypač populiaru per Kalėdas. Galime pagaminti ir specifinį Kalėdinį Advento vainiką su žvakėmis.

Žvakės po stikliniu gaubtu

Žvakės gali būti dovanojamos ir su stikliniu gaubtu. Tada nereikės rūpintis, kad užgesinant žvakę po kambarį pasklis užpūsto dagto dūmai. Tiesiog uždenkite žvakę gaubtu ir netrukus ji pati užges, kai išdegins po gaubtu likusį deguonį. Žvakės po stikliniu gaubtu atrodo ypač romantiškai ir prabangiai. Turime įvairių stiklinių gaubtų žvakėms – jie gali būti ir minimalistiniai, ir puošti angeliukais, paukščiais ar gėlėmis.

Jeigu kažko nerandate arba norėtumėte kažko ypatingo, vienetinio – susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums susikomplektuoti idealią dovaną arba pagaminsime tokios stilistikos žvakę, kokios Jūs norėsite.