0 0.00
<

Puodeliai su tekstu arba nuotrauka

Puodeliai su norima nuotrauka ar tekstu

Puodeliai su tekstu, vardu ar nuotrauka – kam galėtų nepatikti gauti tokią dovaną?! Padovanokite tėčiui puodelį su linksmu piešinėliu ir užrašu „mylimiausias tėtis“ arba „geriausias žvejys“… O gal sesei tiktų puodelis su vienaragiu ar kitu jos mėgstamu personažu? Mūsų vardiniai puodeliai – puiki dovana kiekvienam. Tiek mamai, tėčiui, tiek seneliams, broliui, sesei, draugams. Turime didelį pasirinkimą puodelių su smagiais užrašais, turime linksmų puodelių su juokingais piešinukais, turime puodelių, skirtų Valentino dienai ir ne tik…

Proginiai puodeliai su tekstu

Proginiai puodeliai su užrašu – puikus pasirinkimas norint žmogui padovanoti ką nors, kad jis dar ilgai prisimintų savo šventę ar kitą Jums aktualią progą. Gal puodelis su užrašu ar nuotrauka taps dovana Valentino dienos proga, gal Kalėdoms, Velykoms, vardadieniui ar gimtadieniui? Arba jaunavedžiams – ką tik susituokus? Arba minint vestuvių metines? Turime puodelių su įvairiausiais užrašais. Tiek linksmų, tiek romantiškų, tiek juokingų.

Personalizuoti puodeliai su nuotrauka ar vardu

Jeigu norite kažko labai asmeniško – turime galimybę atspausdinti ant puodelio Jūsų norimą nuotrauką arba frazę, o gal net vardą. Padovanokite mylimam žmogui personalizuotą puodelį su jo vardu – taip asmuo galės turėti savo asmeninį puodelį, iš kurio negalės gerti niekas kitas! Gal tai taps netgi jo mėgstamiausiu puodeliu?

Taip pat galite padovanoti artimam puodelį su savo ar jo / jos nuotrauka. Arba jūsų nuotrauka kartu. Taip prisiminsite smagiausias akimirkas, patirtas kartu, arba momentą, kuris jums reiškia kažką ypatingo…

Puodeliai su įmonės logotipu

O galbūt domina įmonės atributika? Galime ant puodelių serijos (ir ne tik) atspausdinti Jūsų įmonės logotipus. Tai galėtų būti puiki dovana darbuotojams, kolegoms arba klientams!