0 0.00
<

Šventinė Atributika

Šventinė atributika visoms progoms

Šventinė atributika – tik vienas iš šventės akcentų

Šventinė atributika – vienas iš šventės akcentų. Pasiruošimas šventėms – ne tik tokioms kaip krikštynos, gimtadienis, jubiliejus ar net vestuvės, bet ir tokioms, kaip Valentino diena, Velykos, Kalėdos, Joninės, Helovynas – reikalauja ne tik laiko, tačiau ir papildomų pastangų. Nes reikia pasirūpinti ne tik šventės programa bei maistu, bet ir šventine atributika, šventės dekoracijomis ir kitais papildomais akcentais.

Jeigu ieškote, kur įsigyti šventinės atributikos bet kokiai progai – Smilga Dovanos internetinė parduotuvė – Jūsų paslaugoms. Čia rasite įvairiausios šventinės atributikos – svečių palinkėjimų knygos, teminė šventinė atributika, balionai, idėjos vakarėliams papuošti, švenčių dekoracijos, vardinės kortelės ar lazdelės su svečių vardais, mediniai palinkėjimų žodžiai, skirti stalams papuošti arba fotosesijoms prie foto sienelės ir kiti
švenčių papuošimai.

Ne tik papuošimui, bet ir būdas pradžiuginti svečius

Šventinė atributika – tai ne tik paprastas būdas papuošti šventės vietą, tačiau ir idėjos, kaip pradžiuginti susirinkusius svečius. Tarp mūsų siūlomų produktų rasite įvairių diplomų, sveikinimų, etikečių, personalizuotų dėžučių, svečių knygų, saldainių popieriukų, balionų, teminių marškinėlių bei daugelį kitų atributų, kurie neabejotinai praskaidrins ir šventės organizatorių, ir svečių nuotaiką bei paliks neišdildomą įspūdį. Be to, kūrybiškai išnaudojus visas šventinės atributikos galimybes ji gali tapti ir dovanos dalimis. Juk, pavyzdžiui, šmaikšti ar net šiek tiek romantiška etiketė ant butelio arba lazeriu graviruota ir pasveikinimu puošta butelio dėžė ar medinis pinigų vokelis su jubiliato vardu ar šmaikščia fraze atrodo kur kas estetiškiau ir smagiau nei įprasta. O galbūt norite padovanoti puodelį, skirtą būtent tam asmeniui ar puoštą Jūsų pasirinkta fraze arba nuotrauka? Arba maišelį graikiškų riešutų su išgraviruotais palinkėjimais? Kuriuos lygiai taip pat galite padalinti ir šventės svečiams kaip atminimo dovaną iš šventės arba prizus už atliktas gimtadienio užduotis.