0 0.00
<

Originalios dovanos

Originalios dovanos ir dovanų rinkiniai

Ieškote originalios dovanos? Norite padovanoti kažką unikalaus, tačiau neįsivaizduojate, kas tai galėtų būti? Ieškote dovanos žmogui, kuris turi viską ir jam nieko netrūksta? Pasirinkite ką nors personalizuoto iš Smilga Dovanos internetinės parduotuvės.

Originalios dovanos kiekvienai progai

Smilga Dovanos internetinėje parduotuvėje rasite tikrai originalias ar net vienetines dovanas bet kokiai progai, bet kokiam asmeniui. Tad čia tikrai rasite, ką padovanoti net išrankiausiam žmogui. Smilga Dovanos puikiai tiks tiek mažam, tiek suaugusiam, tiek artimam mylimam žmogui, tiek dalykine proga sveikinamam asmeniui. Tai gali būti ir kažkas asmeniško, personalizuoto, pavyzdžiui taupyklė, ant kurios išgraviruotas Ypatingas dovaną gausiančio žmogaus noras, o gali būti ir alaus ar vyno buteliui skirta dėžė su gražiu pasveikinimu…

Dovanų rinkiniai

Jeigu neapsisprendžiate, kurią dovaną išsirinkti arba manote, jog vienos dovanos gali būti per mažai – galime pasiūlyti dovanų rinkinius. Smilga Dovanos dovanų rinkiniai įvairiausi ir visi jie sukomponuoti bei supakuoti rankomis mūsų šaunių pardavėjų. Tai gali būti ir specialiai atrinktų dovanų rinkinys vyno mėgėjui, ir arbatų mylėtojui, ir geriausiam tėčiui ar šauniausiai močiutei. Tikrai atrasite tokį rinkinuką, kuris tiks Jūsų mylimam žmogui. O jeigu norite – rinkinuką specialiai Jums sukomplektuoti galime ir pagal Jūsų individualius poreikius. Tik nuspręskite, kokios temos norite arba praneškite, kokia proga sveikinsite. Galime pasiūlyti tiek gėlėmis dekoruotą rinkinuką, tiek saldumynų rinkinį, tiek komplektą, kurį sudaro tiesiog kelios skirtingos tą pačią temą atitinkančios dovanos. Pavyzdžiui – Valentino Dienos rinkinuką gali sudaryti puodelis su širdutėmis ar Jūsų inicialais ar vardais, saldus saldus šokoladas, raudonos rožės ir šiltos kojinaitės „mylimam vyrui“. O gal meškutis su marškinėliais „dievaitė“?