0 0.00
<

Kitos dovanos ir atributika

Įvairios originalios dovanos ir švenčių atributika

Įvairios originalios dovanos

Smilga Dovanos gaminamos įvairios originalios dovanos praskaidrins kiekvienam nuotaiką. Nuo mažyčių dovanėlių, skirtų praskaidrinti nuotaiką eilinę dieną, iki dovanų komplektų, dovanojamų gimtadienio, jubiliejaus ar kita proga.

Įvairi švenčių atributika ir dekoracijos šventėms

Smilga Dovanos parduotuvėje taip pat rasite ir įvairios švenčių atributikos bei dekoracijų Jūsų šventėms. Nesvarbu, kokios šventės bebūtų – mes galime padėti jas papuošti! Itin populiarūs mūsų internetinėje dovanų parduotuvėje yra smeigtukai, skirti papuošti tortą ar tiesiog kaip stalo dekoracija. Jais taip pat galima puošti taures, puokštes arba naudoti fotosesijoms.

Medinukai smeigtukai – tai ant lazdelės lazeriu išpjauti įvairūs žodžiai, simboliai ar net frazės. Jais puikiai atspindėsite tai, ką norite pasakyti savo sveikinamam žmogui arba ką norisi pasakyti savo žventės metu. Tai gali būti tiesiog paprastas „Ačiū“, bet gali būti ir įvairios frazės, jubiliejininko vardas ar inicialai, metai ar data.

Medinukais papuošti galima gėlių puokštę (kurias mes taip pat komponuojame), tortą, svečių taures ar tiesiog stalus. Galima naudoti ir kaip smagią atributiką fotosesijoms per šventę prie fotosienelės.

Iš medžio šventėms taip pat gaminame ir medines dėžutes. Jos išpjaustomos lazeriu įvairiais raštais, gėlėmis ar ornamentais, gali būti puošiamos ir šventės kaltininko vardu ar šventės progos pavadinimu. Į lazeriu pjautas dėžutes svečiai gali mesti sveikinimus, palinkėjimus, svajones… Dėžutė taip pat gali atstoti aukų dėžutę per labdaros rinkimo renginį arba renkant pinigus naujagimio kraiteliui supirkti per kūdikio laukimo šventę. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos!

Jeigu sugalvojate dar kokį nors atributą, kurį norėtumėte pasigaminti – susisiekite su mumis. Mes būtinai suderinsime visas detales ir atrasime kompromisą, kaip įgyvendinti Jūsų viziją, kad kuo labiau atitiktų Jūsų norus.