0 0.00
<

Kojinės

Smagios kojinės su Jūsų norimu tekstu ar linksmu paveikslėliu

Ieškote linksmos dovanos? Smagios kojinės gali kaip tik pasitarnauti! Smilga Dovanos studija „kepa“ įvairiausias smagiausias kojinaites tėčiui, seneliui, bosui, mamai, krikšto tėveliams, jaunikiui, nuotakai, Valentino dienos proga, Jonui ir Janinai ir ne tik…

Smagios kojinės su spauda praskaidrins nuotaiką

Kartais, kai nežinai, ką dovanoti, gali padovanoti kojines. Bet jeigu dovanoji ne šiaip kojines, o smagias – jos ne tik sušildys pėdutes, bet ir praskaidrins nuotaiką. Smilga Dovanos gali pagaminti Jums kojines su norimu vardu, žodžiu, fraze… ir ne tik. Galbūt Jūsų dovanojamos kojinės bus skirtos geriausiam žvejui seneliui? Arba mylimiausiam tėčiui? Ką tik vedusiam dėdei, dragui? Arba geriausiam bosui? Tokią dovaną galima įsimesti į kišenę ir praskaidrinti nuotaiką kitam netgi visiškai be progos! Dar gali nusiųsti savo užsieniečiui draugui „lietuviškas“ dryžuotas kojines su užrašu „Linkėjimai iš Lietuvos“. O žalios su ąžuolo lapu puikiai tiks krepšinio ar Žalgirio fanui. O galbūt tos su vienaragiais taip ir laukia linksmuolės geriausios sesės kojyčių? Tad puikiai tiks jai dovanų!

Kojinės su progine spauda

Smagios linksmos kojinės su progine spauda gali būti dovanojamos ir kaip simboliška smulkmena mažomis mielomis progomis. Galbūt tai – Valentino diena, o nežinote, kaip pralinksminti savo mylimą žmogų? Arba norite pasveikinti Joną ar Janiną Joninių ir vardadienio proga? Draugas ką tik vedė arba pasipiršo mylimajai? Senelis pagavo didžiausią jo kada pagautą žuvį? O gal – tiesiog – šiandien Penktadienis, o darboholikas draugas pamiršta savaitės dienas!? Smagios kojinės su progine spauda dovanų tiks tikrai bet kokia proga. O jeigu norėsite, galėsime jas sukomplektuoti ir su kitomis Smilga Dovanos smulkmenėlėmis, kad dovana būtų dar didesnė.