0 0.00
<

Vestuvinės dovanos

Dovanos vestuvių proga

Artėja draugų vestuvės, bet nežinote, ką padovanoti? Pas mus surinktos idealiausios vestuvinės dovanos, kurios gali būti ir personalizuojamos pagal kiekvieno poreikius.

Originalios vestuvių dovanos ne tik jaunavedžiams, bet ir svečiams

Smilga Dovanos gamina originalias vestuvines dovanas, kuriomis gali nustebinti ne tik jaunavedžius, bet ir svečius. Padovanokite jaunavedžiams medinę lazeriu dekoruotą ar raižytą dėžutę, kur svečiai galės sudėti savo sveikinimus ar vokelius pinigams. Jaunajai taip pat puikiai tiks personalizuota prijuostė su jos vardu arba medinė papuošalų dėžutė. Jaunikį nustebinkite personalizuotu alaus rinkiniu arba kojinėmis „geriausias vyras pasaulyje“. O galbūt medine graviruota pjaustymo lentele, kur jis galės demonstruoti savo Virtuvės Šefo arba Šašlykų Meistro įgūdžius. Taip pat galime pasiūlyti mažas atminimo dovanėles, kurias galėsite išdalinti savo vestuvių šventės svečiams.

Ne tik dovanos vestuvėms, bet ir vestuvinė atributika

O gal artėja Jūsų pačių vestuvės ir svarstote, kaip nustebinti savo svečius arba papuošti šventinius stalus? Smilga Dovanos gali pasiūlyti ne tik dovanas jauniesiems, bet ir gausų pasirinkimą įvairios vestuvinės atributikos. Tai gali būti lazdelė, smeigiama į vestuvinį tortą, su užrašu „ką tik susituokę“ arba puošta jaunųjų poros siluetu; medinės vardinės kortelės svečiams, nurodančios, kur kam atsisėsti prie stalo; dekoratyvios dėžutės mesti sveikinimams ar atvirutėms su šilčiausiais linkėjimais bei nuoširdžiausiais žodžiais vestuvių kaltininkams.

O galbūt esate vestuvių šventės vedėjas? Galime pasiūlyti ir įvairios atributikos, smulkių prizų, kuriuos galėsite dalinti vestuvių šventės dalyviams kaip mažas dovanėles ar prizus, laimimus atliekant šventės užduotis. Vestuvines dovanas bei atributiką galime ir personalizuoti pagal Jūsų poreikius. Tai gali būti jaunųjų vardai, inicialai, šventės data ar kitas Jūsų norimas užrašas.