0 0.00
<

Gimtadienio dovanos

Gimtadienio dovanos ir atributika

Dovanos gimtadienio, jubiliejaus proga

Gimtadienio dovanos gali būti ne tik prabangios, originalios, bet ir smagios. Juk svarbu ne dovanos kaina, bet emocijos. O gimtadienio dovaną, kuri praskaidrino nuotaiką, privertė nusišypsoti ar net nusijuokti – ne tik jubiliatas, bet ir kiti svečiai prisimins tikrai ilgai.

Smilga Dovanos internetinėje parduotuvėje rasite gausų pasirinkimą dovanų, puikiai tiksiančių gimtadieniui – įvairios personalizuotos lazeriu pjautos ir dekoruotos taupyklės, kuriose jubiliatas galės kaupti pinigus savo pasirinktoms svajonėms ar užsibrėžtam tikslui. O galbūt patys norite padovanoti taupyklę, pilną monetų? Marškinėliai su skambia fraze, personalizuoti pinigų vokeliai ir pinigų dėžutės, mediniai atvirukai… Norite jubiliatui padovanoti butelį? Supakuokite jį į smagią medinę butelio dėžę, kuri taip pat gali būti papuošiama Jūsų pasirinkta fraze ar personalizuotu sveikinimu.

Turime daug puokščių su loterijų bilietėliais  – kai kuriems tai gali būti naudingiau, negu puokštė tikrų gėlių! O gal pasiseks, ir padovanosite tą laimingąjį?.. Į puokštes taip pat galime komponuoti ne tik gėles ar bilietus, bet ir vyno butelius, alaus skardines, personalizuotas smagias kojines, medines lazdeles su jubiliato vardu ar metų skaičiais… Pas mus galite išsirinkti ir jau sukomplektuotą dovanų rinkinį, ir galite pasirinkti patys, ką norėsite dėti į dovanų komplektą, skirtą Jūsų sveikinamam jubiliatui.

Gimtadieninė atributika

O gal pats esate jubiliatas ir ieškote originalių dekoracijų savo gimtadienio šventei? Arba norite padovanoti savo svečiams atminimo dovanėles? Ieškote vardinių stalo kortelių arba žymiklių gimtadienio gėrimų taurėms? Smilga Dovanos studijoje galime pagaminti Jūsų norimą gimtadieninę atributiką. Tai gali būti stalo kortelės su vardais, medinės lazdelės, skirtos puošti tortui ar stalams, gėlių kompozicijos, mediniai atributai, graviruotos dėžutės, skirtos mesti gimtadienio sveikinimams…