0 0.00
<

Proginės dovanos kiekvienam

Ieškote specifinės proginės dovanos, tačiau niekaip negalite rasti? Smilga Dovanos internetinėje parduotuvėje – visos tinkamiausios proginės dovanos bet kokiai progai, bet kokiam asmeniui. Čia rasite įvairiausių dovanų visokiausioms progoms – ir dovanos krikštynų, gimtadienio progai, ir vestuvinės dovanos ar net dovanėles Velykų, Joninių ar Valentino dienos proga… Pasakykite mums šventę ir mes būtinai Jums ką nors pasiūlysime!

Dovanos bet kokiai progai, bet kokiam asmeniui

Ieškote dovanos Mamai ar Močiutei Motinos dienos proga, o gal artėja draugų vestuvės ar vaikučio krikštynos? Ieškote originalaus pinigų vokelio ar dėžutės linkėjimams? Galime Jums pasiūlyti originalių sprendimų, ką padovanoti. Tai iš medžio gaminti pinigų vokeliai ar lazeriu raštais puoštos pjaustytos medinės dėžutės linkėjimams ar sveikinimams; dovanėlės krikšto vaikams atminimpo proga… Puodeliai mylimai mamai su Jūsų nuotrauka arba pasirinkta fraze, lazeriu graviruotas sveikinimas ant medinės pjaustymo lentelės ar marškinėliai arba kojinės sėkmingiausias žvejui Tėčiui ar Seneliui… Dovanos visoms progoms bei atributika įvairių švenčių progoms sutelpa šioje Smilgos Dovanų internetinės parduotuvės kategorijoje.

Dauguma mūsų dovanų yra personalizuojamos, tad galime ant produkto  išgraviruoti ar atspausdinti Jūsų norimą tekstą, palinkėjimą, jubiliato vardą ar nuotrauką. Tiesiog, pirkdami mūsų gaminį su šia galimybe, pasirinkite norimą sveikinimą iš mūsų siūlomų arba palikite savo komentarą tam skirtame laukelyje. Visas dovanas galime ir sukomplektuoti arba supakuoti į gražią kompoziciją pagal Jūsų norus. Sukomplektuosime idealiausią dovanėlių kompoziciją Jūsų mylimam žmogui. Tai gali būti idealiausia dovana Jūsų seneliui, tėčiui, mamai, krikšto vaikui, besituokiantiems draugams ar draugui jubiliejaus proga! O gal tiesiog maža miela smulkmenėlė visai be jokios progos?!

Jeigu norite dovanų kompozicijos, kurios neradote mūsų internetinėje parduotuvėje – susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime bei pagaminsime specialiai Jums pritaikytą dovanos ar dovanų komplekto variantą.