0 0.00
<

Marškinėliai

Personalizuoti marškinėliai su Jūsų norimu tekstu

Personalizuoti marškinėliai su Jūsų norimu tekstu ar pasirinktu paveikslėliu

Artėja linksmuolio draugo gimtadienis, bet nežinote, ką padovanoti? Viena iš praktiškų dovanų, tiksiančių ne tik gimtadienio, bet ir bet kokiai kitai progai – personalizuoti marškinėliai. Smilga Dovanos gali pasiūlyti platų marškinėlių pasirinkimą. Čia rasite ką padovanoti ne tik draugams, bet ir savo bosui, kaimynei Janinai Joninių proga, geriausiam žvejui seneliui, mylimiausiam tėčiui ar nėštukei draugei – būsimai mamai. Kai kurie marškinėliai gali būti visiškai personalizuojami – parašykite savo tekstą, koks norėtumėte, kad atsidurtų ant Jūsų išrinktos spalvos marškinėlių; arba galite pasirinkti smagią ir žaismingą frazę iš mūsų siūlomų jau atspausdintų marškinėlių.

Originalūs ir smagūs marškinėliai bet kokiai progai

Daugumos mūsų gaminamų marškinėlių dizainus kuriame mes patys, tad dovanos, pirktos Smilga Dovanos internetinėje parduotuvėje arba dovanų studijose, bus tikrai originalios, niekur kitur tokių nerasite. Ieškote vienetinės dovanos? Tikrai neprašausite pasirinkę mūsų marškinėlius. Turime įvairiausių dydžių ir spalvų marškinėlių, ant kurių galime atspausdinti Jūsų pasirinktą linksmą frazę, vardą, paveikslėlį ar kitą lipduką. Marškinėliai puikiai tiks bet kokiai progai, bet kokiam asmeniui. Tai gali būti originali smagi dovana Jūsų seneliui, draugui, mamai, tėčiui, broliui, sesei, vaikaičiui, bosui, būsimam jaunikiui per bernvakarį… Tik pasirinkite tinkamą dydį, norimą spalvą ir dizainą – ir mes pagaminsime.

Marškinėliai gali būti dovanojami ir pavieniai, bet gali būti ir komplektuojami su kitomis dovanomis. Ieškote originalios dovanos, bet nenorite dovanoti tiesiog marškinėlių? Susisiekite su mumis – mes Jums padėsime susikomplektuoti norimą dovanų ar atributikos rinkinį ir gražiai supakuosime. Tad savo artimą žmogų tikrai nustebinsinsite ir pralinksminsite su originalia ir nuotaikinga dovana iš Smilga Dovanos studijos.