0 0.00
<

Graviruoti rašikliai

Rašikliai su graviruotu tekstu

Graviruoti rašikliai – puiki verslo dovana

Verslo dovanos dažnai gali tapti nedideliu galvos skausmu, kai tenka sugalvoti, ką dovanoti verslininkui, kuris turi viską, arba solidžiam verslo partneriui, kuriam netiktų tiesiog nuotaiką pakeliančios dovanos. Graviruoti rašikliai gali palengvinti šį galvos skausmą, kadangi tai – gana solidi dovana, kuri taip pat yra ir praktiška.

Vardiniai rašikliai medinėse dėžutėse

Jeigu norite, kad rašiklis atrodytų dar solidžiau – galime pasiūlyti pagaminti ir vardinę dėžutę rašikliui. Ant jos, kaip ir ant rašiklio, galime išgraviruoti Jūsų įmonės pavadinimą, logotipą arba gavėjo vardą ar kokią prasmingą frazę. Dėžutės gali būti įvairios – mažos pailgos, į kurias telpa tik rašiklis, arba didesnės, į kurias galima sukomplektuoti keletą dovanėlių – pavyzdžiui rašiklį ir puodelį su logotipu arba marškinėlius, kojines, medines vizitines korteles… Priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir norų.

Graviruoti rašikliai gali būti ir puiki atminimo dovana

Galbūt turite savo įmonę ir norite darbuotojams arba klientams padovanoti kažką, kas jiems primintų Jus, ir galėtų visada turėti po ranka? Graviruotas rašiklis – praktiška dovana, kadangi jis lengvai telpa kišenėje ir kai juo pasirašinėjama, kiti taip pat gali pastebėti ir įsiminti Jūsų įmonės pavadinimą ar logotipą.

Dar viena proga, kuriai puikiai tiks rašiklis su išgraviruotu tekstu – mokyklos ar universiteto baigimas. Tad rašiklis taptų simboliu, kad jaunimas ką tik žengė dar vieną žingsnį arčiau savarankiško suaugusiųjų gyvenimo (juk reikės pasirašinėti ir darbo sutartis!), o taip pat visada primins ir baigtą mokyklą ar universitetą bei metus, kada baigė.

Ant rašiklio galima išgraviruoti ir vardą

Ant rašiklio galima išgravituoti ir gavėjo vardą – taip daug mažiau šansų, kad rašiklis kur pasimes arba kad kas nors netyčia jį nusavins. Juk taip smagu turėti Savo, Nuosavą rašiklį, į kurį niekas kitas negali pretenduoti! 😀