0 0.00
<

Krikštynų dovanos

Personalizuotos krikštynų dovanos

Krikštynų dovanos dažnai tampa dideliu galvosūkiu, ką padovanoti mažajam žmogeliukui ir jo tėveliams arba krikšto tėvams. Dažniausiai tokia progra norisi padovanoti kažką asmeniško, personalizuoto, kad primintų ne tik pačias krikštynas, bet ir atspindėtų mažąją besivystančią asmenybę.

Personalizuotos krikštynų dovanos – vienos populiariausių

Smilga Dovanos siūlo variantą, kuris yra itin populiarius pas mus. Tai – personalizuotos krikšto dovanos mažajam krikštasūniui ar krikštadukrai bei personalizuotos padėkos krikšto tėveliams. Dažniausiai krikštą priimantis vaikas būna dar visai mažas, tad sunku parinkti jam dovaną, kurią jis suprastų. Dėl to neretai yra renkamasi dovanas, kurios, vaikui jau paaugus, primintų jo krikšto akimirkas. Smilga Dovanos klientų itin mėgstamos yra medinės graviruotos krikšto atminimų dėžutės arba personalizuotos taupyklės, į kurias krikšto tėvai arba krikštynų svečiai įdeda pinigų vaiko ateičiai.

Nepamirškite krikšto tėvų

Nepamirškite krikšto tėvelių – padovanokite prisiminimą ir jiems. Vienos populiariausių atminimo dovanų krikštatėviams – tai personalizuotos padėkos. Tai dažniausiai yra medinė skulptūrėlė ar įrėminta padėka, kurioje išgraviruoti patys šilčiausi Jūsų norimi arba mūsų parinkti žodžiai krikšto tėvams.

Krikšto dovanos gali būti personalizuojamos

Dovanos krikšto vaikams arba krikšto tėveliams gali būti ir personalizuojamos – ant taupyklių, medinių padėkų gali būti išrašomi Jūsų parinkti žodžiai arba išgraviruojamas krikšto vaikučio vardas ar krikštatėvių vardai, inicialai, šventės data.

Smilga Dovanos taip pat gamina ir krikštynų atributiką. Papuoškite šventės stalus medinėmis lazdelėmis su vaikučio vardu, angeliukais ar svečių vardais, pasirūpinkite vardinėmis kortelėmis stalams arba gėrimams. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ir medinę lazeriu pjaustytą dėžutę, kuri gali būti puošta vaiko vardu. Į šią dėžutę svečiai galės mesti sveikinimus, kuriuos vėliau, po keleto metų, galėsite skaityti kartu su jau paaugusiu vaiku. Tai bus puiki atminimo dovana šventės kaltininkui.