0 0.00
<

Medinukai

Lazeriu pjautos ir graviruotos medinės dovanos

Lazeriu pjautos ir graviruotos medinės dovanos – į madą ateinantis dalykas. Iš natūralaus medžio galima padaryti daug ką – dežutes, pinigų vokelius, atvirukus, laikiklius telefonui, vizitinėms ar net alaus bokalams; trimačius iš medžio pjautus žodžius, vardo raides, inicialus, sveikinimus, dekoracijas, vardo korteles, vyno dėžes, taupykles… Tereikia tik fantazijos. O medinė dovana, ant kurios dar išgraviruotas sukaktuvininko vardas, metai ar palinkėjimas – dar labiau pradžiuginsiantis kaltininką dalykas.

Medinukai – tai lazeriu pjautos ir graviruotos originalios medinės dovanos

Smilga Dovanos siūlo itin platų medinukų pasirinkimą. Medinukai – tai iš medžio pagamintos, lazeriu pjautos ir graviruotos dovanos ar šventinė atributika. Jos yra labai originalios, kadangi galime dizainą koreguoti pagal Jūsų poreikius. Galime pagaminti nuo parasčiausių dekoratyvių lazdelių, skirtų šventiniams stalams ar tortui papuošti, iki sudėtingiausios kompozicijos medinių sveikinimų ar taupyklių su slaptais užraktais bei norimu vardu, svajonės, kuriai bus taupoma, pavadinimu ar kita fraze.O gal netgi visu nuoširdiu palinkėjimu!

Medinės taupyklės ir dėžutės – vienos populiariausių

Vieni populiariausių gaminių iš medinukų yra medinės taupyklės ir lazeriu raižytos, raštais dekoruotos dėžutės. Ant taupyklės galime išgraviruoti ar išpjauti dovanos gavėjo vardą, metus, progą arba svajonę, kuriai bus taupomi pinigai. Taupyklės atidaromos ir apačioje, todėl nereikės baimintis, kad kažkada teks taupyklę sudaužyti ar sulaužyti, kad būtų galima išimti santaupas.

Medinės dėžutės arba vokeliai – puikus pasirinkimas norintiems dovanoti pinigus. Juk tokia pakuotė, ant kurios dar galima lazeriu išgraviruoti sveikinimą, yra tikrai originalesnė ir smagesnė, negu įprastas popierinis vokelis ar atvirukas. Į graviruotas dėžutes galima sudėti linkėjimus, pinigus, dovanų kuponus arba sveikinimus. Taip pat galima atsinešti į šventę ir paprašyti, kad kiekvienas iš svečių parašytų po linkėjimą ar sveikinimą ir sumestų visus į dovanojamą dėžutę.